Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VI Konkurs Dramy Obcojęzycznej w MDK nr 2 w Bytomiu

Zapraszamy wszystkich młodych amatorów sztuki teatralnej oraz miłośników języków obcych do udziału w VI Konkursie Dramy Obcojęzycznej, który odbędzie się na deskach sceny Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu. Konkurs odbędzie się 25 stycznia 2018, godz. 9.30. Szczegóły, regulamin imprezy i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej organizatora www.mdk2.bytom.pl, w zakładce imprezy/kalendarz konkursów.

Warsztaty "Mali odkrywcy" w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach oraz BajtloMANIA zapraszają na warsztaty fizyczno-chemiczne dla dzieci. Podczas zajęć zostaną przeprowadzone najróżniejsze eksperymenty z dziedziny fizyki i chemii: dzieci poznają znikające szkło, wyczarują śnieg, zobaczą latający balon w wersji mini. Dowiedzą się, a właściwie doświadczą, czym są podciśnienie i dyfuzja.

Maloka o Filipinach

Na przekór aurze za oknem zapraszamy na gorące październikowe malokowe spotkanie w herbaciarni. Gośćmi będą znani z niesztampowych pomysłów na wyprawy żorscy podróżnicy Dagmara i Leszek Jureccy. Tym razem opowiedzą o podróży na Filipiny. Spotkanie zaczynamy tradycyjnie o godz. 19.00 w poniedziałek 30 października, w herbaciarni u Janeczki, przy ul.Szerokiej 20 w Żorach.

VI Środowiskowy Festiwal Pieśni "Śladami Juliusza Rogera"

Zapraszamy na VI Środowiskowy Festiwal Pieśni "Śladami Juliusza Rogera" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rybnika Piotra Kuczery. Festiwal odbędzie się w sobotę 28 października 2017 r. o godz. 16.00. Wstęp wolny!

Finały 4 inicjatyw PODWÓRKO BOGUSZOWICE

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach od sierpnia do października tego roku realizuje cztery inicjatywy w ramach projektu PODWÓRKO BOGUSZOWICE dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017. Projekt PODWÓRKO BOGUSZOWICE koordynuje Izabela Karwot.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download