Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał Eliminacji Wojewódzkich 63. OKR - wyniki!

5 maja 2018 roku w Teatrze Korez w Katowicach odbył się Finał Eliminacji Wojewódzkich 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. 

Poniżej prezentujemy wyniki. Gratulujemy wszystkim wygranym i dziękujemy uczestnikom. 

Eliminacje Wojewódzkie 62. OKR

W ubiegłą sobotę, 13 maja 2017, w Bielsku-Białej odbyły się eliminacje wojewódzkie w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wśród docenionych przez Jury recytatorów z województwa znalazło się wielu pozytywnie ocenionych wcześniej w ramach eliminacji regionalnych, organizowanych przez Regionalny Instytut Kultury. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych konkursowych zmaganiach. Protokół z przebiegu eliminacji wojewódzkich OKR można znaleźć pod linkiem.

Pojedynki recytatorów

Po raz kolejny Regionalny Instytut Kultury w Katowicach organizuje miejską oraz regionalną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz „Małego OKR”. W marcu i kwietniu w Katowicach odbędą się eliminacje regionalne, w czasie których zostaną wybrani najlepsi recytatorzy regionu.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Mały OKR 2017

Po raz kolejny Regionalny Instytut Kultury w Katowicach organizuje regionalną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz Małego OKR. W marcu i kwietniu w Katowicach odbędą się eliminacje, w czasie których zostaną wybrani najlepsi recytatorzy regionu. Osoby zainteresowane udziałem w konkursie - zapraszamy do śledzenia strony internetowej OKR.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download