Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja podsumowująca projekt operatorkultury.pl w roku 2017

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt operatorkultury.pl, realizowany w województwie śląskim w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”. Wydarzenie odbędzie się 29 listopada 2017 o godz. 11.00 w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ul. Teatralna 4). Do udziału w sposób szczególny zachęcamy nauczycieli, edukatorów i animatorów realizujących działania z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży. Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja!

Debata "Szkoła „óczy” kultury. Edukacja kulturalna w edukacji formalnej"

Zapraszamy na pierwszą z cyklu debat organizowanych w KATO przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Debata odbędzie się 21 lutego o godz 18.00. Chcemy porozmawiać o tym, jak realizować edukację kulturową w warunkach edukacji formalnej.Operatorkultury.pl - wybrano zwycięskie projekty

W ramach konkursu na pomysły edukacji kulturowej dla partnerstw kultury i oświaty komisja ekspercka wybrała 5 projektów do sfinansowania. Gratulujemy wygranym, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za udział.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download