Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REGIONALNY KONKURS POETYCKI „MYŚLI MO TYLA”

Zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Poetyckim „MYŚL MO TYLA”. Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Artystyczne T.Art, MDK nr 2 w Zabrzu oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku

W Regionalnym Konkursie Poetyckim „MYŚLI MO TYLA” mogą wziąć udział autorzy w wieku od 16 lat, bez względu na narodowość, przynależność do związków i stowarzyszeń twórczych, przed debiutem oraz po debiucie.

1. Konkurs jest dwuetapowy:
I etap - wybór wierszy oraz poinformowanie autorów o nominacji do finału konkursu;
II etap – osobista prezentacja tekstów przed jury i publicznością (o dacie i miejscu turnieju powiadomimy laureatów po 1 etapie)

2. Po prezentacji utworów przez nominowanych jury określi kolejność i wysokość nagród oraz wyróżnień. Decyzje jury są ostateczne i nie podlegają odwołaniu. Pula nagród wynosi 2 000,00 PLN

3. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie zestawu trzech wierszy w języku polskim w czterech egzemplarzach opatrzonych godłem (pseudonimem)

4. Preferowane są utwory nawiązujące do tożsamości śląskiej, inspirowane industrialnym charakterem naszego regionu.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download