Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„CHORZOWSKA OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNA"

27 stycznia 2019 roku o 17.00 zapraszamy do Chorzowskiego Centrum Kultury na „Chorzowską opowieść świąteczną”. Więcej informacji na stronie internetowej. 

Przed nami dwie godziny świątecznej atmosfery pełnej wzruszeń, dlatego warto wybrać się z naszymi bliskimi. CHORZOWSKA OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNA, GOŚCIE, GOŚCIE... to historia rodziny, która przygotowuje wigilijną kolację. Jak to często bywa, wszystko dzieje się w pośpiechu. Zgodnie z tradycją zostawiono jedno wolne miejsce przy stole. Niespodziewanie do Chorzowa przybywają goście z całego świata z niezapowiedzianą wizytą...

Do świątecznego stołu zapraszają Katarzyna Gojny, która prowadzi STUDIO WOKALNE ÓSEMKA i Tomasz Owczarek, który zajmuje się reżyserią i przygotowaniem aktorskim w spektaklach Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha. Zaśpiewamy wspólnie znane nam wszystkim kolędy, i zaskoczymy światowymi, świątecznymi utworami. Będzie klimatycznie, refleksyjnie, a momentami zabawnie.

Reżyseria: Katarzyna Gojny i Tomasz Owczarek

Scenariusz: Tomasz Owczarek

Przygotowanie wokalne: Katarzyna Gojny

Plakat i wizualizacje: Maciej Mendyka

Piosenka finałowa: Jolanta Król (tekst), Katarzyna Gojny (muzyka), aranżacja (Odysseas Konstantinopoulos)

Wystąpią:

STUDIO WOKALNE ÓSEMKA

oraz gościnnie:

Chór LUTNIA

STUDIUM WOKALNE Siemianowickiego Centrum Kultury


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download