Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystawa prac uczniów Technikum nr 13 w Katowicach

 

 

W Regionalnym Ośrodku Kultury w Katowicach w dniach 20 maja – 8 czerwca 2015 roku, będzie miała miejsce wystawa prac plastycznych uczniów Technikum nr 13 Zespołu Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego w Katowicach. Na wystawie prezentowane będą prace obejmujące m.in grafikę komputerową, rysunek, malarstwo, fotografie oraz prace projektowe. 

Zespół Szkół im. R. Mielczarskiego to szkoła z bogatymi tradycjami, kształci młodzież od ponad 50 lat.  Zawodami nauczanymi obecnie są: technik organizacji reklamy, technik logistyk oraz technik handlowiec. Nauka przedmiotów zawodowych takich jak: grafika komputerowa, fotografia reklamowa, rysunek i liternictwo, projektowanie graficzne odbywa się w nowocześnie wyposażonych pracowniach specjalistycznych. 

Kształcenie odbywa się także w formie plenerów rysunkowo, malarsko-fotograficznych, wycieczek dydaktycznych, zwiedzania wystaw i udziału w koncertach. 

Po czterech latach nauki uczniowie zdają maturę i przystępują do egzaminu zawodowego. 

Absolwenci osiągają wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych zawodowych, co jest efektem pracy wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download