Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O programie

Co dalej z kulturą 2014 – 2020? – program poświęcony funduszom europejskim dla kultury.

Organizatorem cyklu jest Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach. Partnerem programu jest Biuro Regionalne Województwa Śląskiego w Brukseli.

W ramach programu odbędą się spotkania oraz szkolenia dotyczące finansowania kultury ze środków europejskich po roku 2013.

Czytaj więcej...

I co dalej z kulturą?

I co dalej z kulturą? To pytanie zadają sobie nie tylko teoretycy i filozofowie, ale przede wszystkim osoby zaangażowane w kreowanie i realizację projektów artystycznych i kulturalnych, których finansowanie ze środków unijnych kończy się w roku 2013. Odpowiedzi na pytanie o przyszłość dotowania działań kulturalnych poszukuje Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach we współpracy z Biurem Regionalnym Województwa Śląskiego w Brukseli.

Czytaj więcej...

Możliwości pozyskania środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 - bezpłatne spotkanie w ROK

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na spotkanie:

„Samorządowa Instytucja Kultury oraz Organizacja Pozarządowa w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 – możliwości pozyskania środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020”

Spotkanie proponujemy w ramach programu pn. „Co dalej z kulturą 2014-2020?” - cyklu szkoleń, spotkań, konsultacji upowszechniających wiedzę na temat funduszy dla sektora kultury. Spotkanie dedykujemy przedstawicielom instytucji kultury, organizacji pozarządowych, reprezentantom jednostek samorządu terytorialnego oraz wszystkim zainteresowanym. 

Czytaj więcej...
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download

Wybrane z naszego kanału Youtube: ROKKatowice

Loading Player...
Oglądasz:
Loading...
Playlist: