Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piątek z Wikipedią w sierpniu

Zapraszamy na kolejny „Piątek z Wikipedią” - już 17 sierpnia 2018 r. o godzinie 16.30 spotykamy się w Regionalnym Instytucie Kultury w Katowicach przy ul. Teatralnej 4. Będziemy tworzyć nowe hasła i edytować istniejące. Kontynuujemy tematykę dziedzictwa i rodów przemysłowych Śląska. Zapewniamy internet, kawę, herbatę i miłą atmosferę!

Prosimy zabrać ze sobą LAPTOPY.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

 

 

Warsztaty poprowadzi Ewa Caban z Regionalny Instytut Kultury - Centrum Dziedzictwa, redaktor Polska Wikipedia.

Dedykowane są one osobom, które pierwsze doświadczenia z Wikipedią mają za sobą, edytowały, edytują, fotografują, ale również tym, którzy dopiero zamierzają rozpocząć niesamowitą przygodę z Wikipedią.

Pomożemy w pierwszych edycjach, zapoznamy uczestników z zasadami obowiązującymi w Polska Wikipedia i jej projektach siostrzanych (Wikisłowniku, Wikiźródłach, Wikidanych i innych), skontaktujemy z doświadczonymi redaktorami, pomożemy w uzyskaniu dostępu do wiarygodnych źródeł.

Miejsce: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, ul. Teatralna 4, 40-057 Katowice, I piętro


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download