Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przestrzeń publiczna - modele. Projekt w Erasmus+

 

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach (lider konsorcjum) wraz z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury oraz Pszczyńskim Centrum Kultury realizują projekt pn. "Przestrzeń publiczna - modele". Projekt jest współfinansowanych w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. 

 

Założeniem projektu jest wspieranie uczenia się osób dorosłych poprzez zróżnicowane formy ingerencji w przestrzeń publiczną z udziałem działań kulturotwórczych.

 

W projekcie weźmie udział 12 osób wywodzących się z wspomnianych instytucji, na co dzień zajmujących się różnymi formami niezawodowej edukacji dorosłych. Osoby te podniosą swoje kompetencje podczas międzynarodowych szkoleń w takich obszarach tematycznych jak: dziedzictwo kulturowe, motywowanie do uczenia się dorosłych, zapobieganie wykluczeniu społecznemu, zarządzanie ryzykiem czy skuteczna komunikacja. Wszystko po to, aby umiejętnie i bardziej profesjonalnie , a przede wszystkim z lepszym dostosowaniem do potrzeb osób dorosłych w przyszłości edukować te osoby.

 

 

 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download