Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piątek z Wikipedią "Wokół kobiet"

Zapraszamy na marcowe spotkanie w ramach Piątków z Wikipedią. Tym razem nasze warsztaty poświęcimy kobietom i będziemy edytować hasła dotyczące znanych kobiet. Spotykamy się w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach w piątek 15 marca od godz. 16.30. Wstęp wolny! 
Naszym gościem będzie Natalia Szafran - Kozakowska ze stowarzyszenia Wikimedia Polska. Będziemy tworzyć nowe hasła i edytować istniejące.

Warsztaty dedykowane są osobom, które pierwsze doświadczenia z Wikipedią mają za sobą, edytowały, edytują, fotografują, ale również tym, którzy dopiero zamierzają rozpocząć niesamowitą przygodę z Wikipedią.

Pomożemy w pierwszych edycjach, zapoznamy uczestników z zasadami obowiązującymi w Wikipedii i jej projektach siostrzanych (Wikisłowniku, Wikiźródłach, Wikidanych i innych), skontaktujemy z doświadczonymi redaktorami, pomożemy w uzyskaniu dostępu do wiarygodnych źródeł.

BARDZO WAŻNE ! Prosimy zabrać ze sobą LAPTOPY. Zapewniamy internet, kawę, herbatę i miłą atmosferę :)
Wstęp na spotkanie jest wolny.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download