Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2017

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej Limanowa 2017. Festiwal odbędzie się w dniu 13 sierpnia w amfiteatrze w parku miejskim w Limanowej. Gwiazdą tegorocznej edycji będą zespoły: "Dom o zielonych progach" i "Na Bani". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe - PULA NAGRÓD 7000 ZŁ! Wszelkie informacje, aktualności dotyczące festiwalu na stronie: www.ofpt.limanowa.pl oraz na fanpage'u Limanowskiego Domu Kultury www.fb.com/LimanowskiDomKultury.

XXVI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych "Złota Lira" 2017

Zapraszamy na XXVI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych "Złota Lira" 2017, który odbędzie się od 16 do 18 czerwca 2017. Impreza organizowana jest cyklicznie od 1992 roku, uważana jest zarówno przez muzyków, dyrygentów, jak również media za jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych prezentujący dokonania muzyczne w dziedzinie orkiestr dętych w naszym kraju. W ocenie międzynarodowego jury składającego się z uznanych autorytetów muzycznych oraz dotychczasowych uczestników Festiwalu z Polski i zza granicy rybnicki Festiwal charakteryzuje się profesjonalną organizacją, wysokim poziomem artystycznym, a jego znaczenie na mapie artystycznej Europy wzrasta z roku na rok. Jak wskazują dotychczasowe, pozaartystyczne dokonania Festiwalu w dziedzinie turystyki i współpracy międzynarodowej, region szeroko rozumianej Ziemi rybnickiej stał się atrakcyjny dla integrującej się Europy. Szczegółowy program Festiwalu pod linkiem.

„Muzyczne Diamenty” Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży

25. października 2016 r. w sali widowiskowej MDK Bogucice-Zawodzie odbędzie się Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Muzyczne Diamenty. Regionalny Instytut Kultury jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Muzyczne Diamenty
Plakat Festiwalu Muzyczne Diamenty

Gra miejska w Katowicach

Smartfony w rękę i biegniemy po wiedzę oraz atrakcyjne nagrody!

Wszystkich wielbicieli dobrej zabawy zapraszamy do udziału w I edycji edukacyjnej gry miejskiej "Ludzie - drogowskazy: Henryk Sławik", która odbędzie się 13 czerwca 2014 roku w Katowicach.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download