Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XI spotkanie Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego

Zapraszamy na kolejne spotkanie Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego. Tym razem spotykamy się w Cieszynie, już 18.01.2017 r. Tematem przewodnim spotkania będzie: „Kuźnia animatorów. Skąd pochodzę? Dokąd zmierzam?”.

Organizatorami Forum są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego. Tym razem spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji, Cieszyn, ul. Bielska 62.

Harmonogram XI Forum Animatorów Województwa Śląskiego:
9.30 – Rejestracja uczestników
10.30 – Otwarcie forum
10.40 – Przedstawienie dotychczasowej działalności „Kuźni animatorów” dr hab. Bogusław Dziadzia
Warsztat animacyjny I. roku Animacji Społeczno-Kulturalnej
11.45 – Przerwa
12.00 – „Kaszubskie Drogi/Kaszebscze Stegne" - Wystawa podsumowująca obóz twórczy II roku ASKiEK. Projekt realizowany przy współpracy z Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach. Opowiadać będą Sonia Szymala i Beata Krzyształa
13.00 – Debata wraz z dyskusją „Animacja społeczno kulturalna na rzecz dzieci i młodzieży”
uczestnicy: studenci, m.in.: Konrad Flis, Paulina Michalska
moderator: Aleksander Lysko - Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
13.30 – Przerwa
13.45 – Prezentacja publikacji Regionalnego Instytutu Kultury: Ko-operacja kulturowo-edukacyjna. „Chcieć to móc!”, narzędziownika Edukacji kulturowej w edukacji formalnej oraz platformach samorządowych. Maciej Zygmunt - Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
+
Warsztat animacyjny III. roku Animacji Społeczno-Kulturalnej
14.30 Zamknięcie forum.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zgłosić się do uczestnictwa w Forum prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem.

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach poprzez Regionalne Obserwatorium Kultury pełni rolę sekretariatu Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego. Troszczymy się o dobry klimat, przepływ informacji i koordynację spotkań, które będą odbywały się wedle aktywności i zapotrzebowania członków grupy inicjatywnej. Nasze priorytety to wymiana dobrych praktyk, integracja środowiska i edukacja. Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego to kontynuacja dotychczasowych inicjatyw konsolidujących środowisko animatorów kultury w naszym regionie.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download