Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program grantowy operatorkultury.pl - ostatnie dni na zgłoszenia!

Zgłoś pomysł, zdobądź fundusze i działaj na rzecz edukacji kulturowej realizowanej dla dzieci i młodzieży! Oferujemy możliwość uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu edukacji kulturowej. Więcej informacji na stronie internetowej operatorkultury.pl. Uwaga! Termin składania wniosków upływa 23 kwietnia 2017!

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach po raz kolejny wspiera lokalne partnerstwa nauczycieli i animatorów oraz inicjatywy edukacji kulturowej w woj. śląskim. Ideą projektu operatorkultury.pl jest zbliżanie sektora kultury i oświaty.

W ramach konkursu dostępne są dwa modele uczestnictwa
1. Program dotacyjny dla realizatorów edukacji kulturowej
dla: animatorów, nauczycieli, twórców, opiekunów i rodziców, instytucji, organizacji, grup formalnych i nieformalnych
na: nowatorskie formy realizacji zadań związanych z edukacją kulturową dla dzieci i młodzieży, różnorodne działania edukacyjno-kulturowe i animacyjne, m.in. rezydencje, konferencje, szkolenia czy warsztaty
2. Konkurs dla partnerstw nauczycieli i animatorów kultury
dla: dwuosobowych zespołów przedstawicieli sektora kultury i oświaty, którzy wezmą udział w bezpłatnych zajęciach warsztatowych i konsultacjach
na: propozycje autorskich projektów edukacji kulturowej realizowanych na styku kultury i oświaty

Łącznie na wsparcie pomysłów w 2017 roku w ramach wspomnianych modeli uczestnictwa zostanie przeznaczonych 62 tys. złotych! Nabór partnerstw i pomysłów na projekty trwa do 23 kwietnia 2017 roku.
Szczegółowe informacje, regulaminy i formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie operatorkultury.pl
Więcej informacji można znaleźć pod linkiem (KLIK)

Informacji o projekcie udzielają też pracownicy Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (tel.: 32 2017 770, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www: www.operatorkultury.pl).  

Projekt operatorkultury.pl jest częścią Programu Narodowego Centrum Kultury “Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”.RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download