Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Forum Regionalne "Między Małopolską a Górnym Śląskiem"

Serdecznie zapraszamy na Forum Regionalne "Między Małopolską a Górnym Śląskiem", które odbędzie się 17-18 listopada 2017 w Chrzanowie. Do udziału zaproszeni są muzealnicy, etnografowie, regionaliści, bibliotekarze, historycy i inni, którzy działają na rzecz zachowania tożsamości lokalnej. Szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym, umożliwiającym rejestrację, dostępne są na stronie internetowej.Celem Forum Regionalnego jest popularyzacja wiedzy dotyczącej historii i kultury Małopolski i Górnego Śląska oraz jej interpretacji przez mieszkańców z jej lokalnością, tożsamością kulturową i regionalnością.
Forum zostało objęte honorowym patronatem przez Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupę, Marszałka Województwa Śląskiego Wojciecha Saługę oraz Burmistrza Miasta Chrzanowa Ryszarda Kosowskiego.
Otwarte dla wszystkich chętnych, bez wymogu rejestracji, dostępne będą imprezy otwarte: stoiska pokazowe wiosek tematycznych, Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej, warsztaty genealogiczne, etnograficzne, pokazy filmów o regionie.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download