Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piątek z Wikipedią w grudniu

21 grudnia o 16.30 zapraszamy do Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy ulicy Teatralnej 4 na kolejny, tym razem świąteczny i ostatni w tym roku „Piątek z Wikipedią”. Jak zwykle gwarantujemy: dostęp do internetu, kawę lub herbatę i miłą atmosferę. Prosimy za to zabrać ze sobą laptopy! 

Wstęp na spotkanie jest wolny.

 

Warsztaty poprowadzi Ewa Caban z Regionalny Instytut Kultury - Centrum Dziedzictwa, redaktor Polska Wikipedia. 

Warsztaty dedykowane są osobom, które pierwsze doświadczenia z Wikipedią mają za sobą, edytowały, edytują, fotografują, ale również tym, którzy dopiero zamierzają rozpocząć niesamowitą przygodę z Wikipedią.

Pomożemy w pierwszych edycjach, zapoznamy uczestników z zasadami obowiązującymi w Polska Wikipedia i jej projektach siostrzanych (Wikisłowniku, Wikiźródłach, Wikidanych i innych), skontaktujemy z doświadczonymi redaktorami, pomożemy w uzyskaniu dostępu do wiarygodnych źródeł.

Miejsce: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, ul. Teatralna 4, 40-003 Katowice, I piętro


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download