Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIEPODLEGŁA LOKALNIE - nabór na wolontariat

NIEPODLEGŁA LOKALNIE to projekt Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, przygotowujący mieszkańców Bobrownik i Piekar Śląskich do godnego świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Projekt jest realizowany w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa". 

W ramach projektu będą przeprowadzone akcje edukacyjne, warsztaty twórcze, odbędzie się wernisaż wystawy filatelistycznej oraz konkursowych prac plastycznych. Będzie można również wysłuchać materiałów z archiwów historii mówionej. Uczestnicy projektu wspólnie wykonają dwa murale niepodległościowe. Zwieńczeniem projektu będzie widowisko podsumowujące z elementami reżyserowanego spektaklu w Piekarach Śląskich. 

Wolontariuszem może zostać każdy, niezależnie od płci i wieku, kto ukończył 16 lat i jest otwarty na nowe doświadczenia oraz gotowy poświęcić swój czas na pomoc przy realizacji projektu. 

W 2017 roku w Chorzowskim Centrum Kultury również świętowaliśmy niepodległość - ZOBACZ FILM!

Wolontariat

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do współpracy.

Istnieją dwie formy:

1. wolontariat czasowy - eventowy (realizowany przy konkretnych wydarzeniach oraz zadaniach)
2. wolontariat długoterminowy - projektowy (praca przy bieżącej działalności związanej z konkretnym projektem)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnionego FORMULARZA REKRUTACYJNEGO (skan), a w przypadku osób niepełnoletnich także ZGODY RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO (skan). 

REGULAMIN WOLONTARIATU

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download