Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polifonie: spotkanie z Pawłem Łozińskim

Polifonie Literackie to cykl spotkań i dyskusji z udziałem najważniejszych postaci polskiej kultury. 25 maj2018 roku o godzinie 17.00 gościem Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach będzie Paweł Łoziński - polski dokumentalista. Przed spotkaniem wyświetlony zostanie film "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham". 

 

Paweł Łoziński urodził się w Warszawie, jest reżyserem i scenarzystą filmów dokumentalnych i fabularnych, również producentem. Zanim rozpoczął karierę filmowca pracował jako stolarz, był magazynierem lub pomagał malować barierki. Swojego szczęścia próbował także na studiach na kierunkach: informatyka i fizyka. Na całe szczęście dla widzów ukończył Łódzką Szkołę Filmową, a później zrealizował takie filmy jak: "Miejsce urodzenia", "Ojciec i syn" czy "Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham". 

Zapraszamy do RIK przy ulicy Teatralnej 4 w Katowicach. Wstęp wolny.

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach to miejsce spotkań i dialogu z wyjątkowymi postaciami kultury. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download