Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polifonie: spotkanie z Rafałem Olbińskim

Polifonie Literackie to cykl spotkań i dyskusji z udziałem najważniejszych postaci polskiej kultury. 8 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 gościem Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach będzie Rafał Olbiński - polski artysta, malarz, grafik. Podczas spotkania będzie można zobaczyć prace artysty zgromadzone w Ochorowiczówce - Muzeum Magicznego Realizmu w Wiśle oraz inkografie z Katowickiego Domu Sztuki Polonia Art.

Rafał Olbiński urodził się w Kielcach. Ukończył architekturę na Politechnice Warszawskiej. Wyjechał do Paryża, a późńiej Nowego Jorku, gdzie był wykładowcą School of Visual Arts. Jego prace możemy zobaczyć w wielu zagranicznych muzeach i prywatnych galeriach. Rafał Olbiński współpracował z takimi pismami, jak: The New York Times, Newsweek, Der Spiegel. 

Zapraszamy do RIK przy ulicy Teatralnej 4 w Katowicach. Spotkanie z Rafałem Olbińskim będzie prowadzić dr Sebastian Chachołek. Wstęp wolny.

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach to miejsce spotkań i dialogu z wyjątkowymi postaciami kultury. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download