Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polifonie: spotkanie z Adamem Zagajewskim

Polifonie Literackie to cykl spotkań i dyskusji z udziałem najważniejszych postaci polskiej kultury. 29 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 gościem Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach będzie Adam Zagajewski - przedstawiciel pokolenia Nowej Fali, poeta, eseista, prozaik. Spotkanie poprowadzi Maciej Szczawiński. Wstęp wolny! 

Adam Zagajewski urodził się we Lwowie, po II wojnie światowej przybył do Gliwic. Studiowal na Uniwersytecie Jagiellońskim psychologie i filozofię. Przedstawiciel Nowej Fali w Polsce, wielokrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike. 

Zapraszamy do RIK przy ulicy Teatralnej 4 w Katowicach. Regionalny Instytut Kultury w Katowicach to miejsce spotkań i dialogu z wyjątkowymi postaciami kultury. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download