Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła reportażu dla młodzieży

Dołącz do projektu! To wyzwanie dla Ciebie jeśli chcesz:

  • znaleźć się w zespole młodych ludzi, którzy wnikliwie poznają świat i uczą się go opisywać;
  • uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez wybitnych twórców reportażu (m.in. Ewę Winnicką, Pawła P. Reszkę, Magdalenę Kicińską, Olgę Gitkiewicz);
  • stworzyć własny reportaż i publicznie go zaprezentować
  • poznać ciekawe organizacje społeczne i ludzi z województwa śląskiego;
  • wziąć udział w wizytach studyjnych i wycieczkach tematycznych o charakterze reporterskim;
  • przeżyć niezwykłą przygodę.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy do 8 marca 2019 roku przesłać anonimowe zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści maila uzasadnij, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie szkoły reportażu. 

W wyniku rekrutacji odezwiemy się do osób, które zgłosiły chęć udziału i wybierzemy grupę uczestników, którzy stworzą stały zespół.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 marca o 17.00 w Regionalnym Instytucie Kultury (ul. Teatralna 4, obok Teatru Śląskiego) w Katowicach.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu – w formie warsztatów, wizyt studyjnych oraz działań terenowych  i zakończą się publiczną prezentacją tekstów w czerwcu 2019 roku. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie. 

KONTAKT:

Koordynator projektu:
Anna Cieplak
32 251 75 63
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download