Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regionalne Laboratorium Kultury

Dział Regionalnego Laboratorium Kultury koncentruje swoje działania na partnerskim wspieraniu nowych idei i rozwiązań we wszystkich działaniach i projektach edukacyjnych, twórczych, animacyjnych. Jedną z ważniejszych dziedzin działalności Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach jest koordynacja, produkcja i koprodukcja własnych lub zewnętrznych inicjatyw kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych, zarówno masowych, jak i skierowanych do środowisk niszowych czy grup defaworyzowanych (emeryci, osoby niepełnosprawne); ale też poszerzanie swojej działalności na pozostałe województwa i kraje. W Instytucie działa ponadto program „Staże w instytucjach kultury” oraz wolontariat.

 

                                                   Tomasz Molitor 

                                              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

         koordynator Działu Regionalnego Laboratorium Kultury

               40-057 Katowice, ul. PCK 19, tel. 32 2000669, fax: 32 2517563

 

 

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download