Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Edukacja kulturowa bardziej - podsumowanie projektu operatorkultury.pl

3 lata działań na rzecz edukacji kulturowej. 27 projektów zrealizowanych na terenie województwa śląskiego. Tysiące odbiorców wydarzeń, głównie dzieci i młodzież.

27 listopada 2018 roku zapraszamy do Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4) na podsumowanie projektu operatorkultury.pl, realizowanego w województwie śląskim w ramach programu Narodowe Centrum Kultury “Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”. 

XIV Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego i 20-lecie CAL

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach i Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w Warszawie oraz Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego zapraszają na wydarzenie „Solidarni codziennie” z okazji jubileuszu 20-lecia CAL, które odbędzie się 30 maja 2018 roku o godzinie 10.30. ZAREJESTRUJ SIĘ!

XIV Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego poświęcone zostanie idei, metodzie pracy instytucji kultury jako centrum aktywności lokalnych, procesom zmiany i współczesnym napięciom społecznym.

XII Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach i Chorzowskie Centrum Kultury zapraszają na XII Forum Animatorów Kultury Województwa Śląskiego Kino za Rogiem – kino dla przyjaciół. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2017 w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3, Chorzów). 

Regionalne Obserwatorium Kultury

Regionalne Obserwatorium Kultury to wyspecjalizowany zespół zadaniowy Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, zajmujący się monitoringiem kultury w województwie śląskim oraz inicjowaniem i upowszechnianiem badań dotyczących sektora kultury.

 

                     Maciej Zygmunt                                             Aleksander Lysko

              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                             Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    kierownik projektu                                         doradztwo projektowe

   

                                                        Łukasz Dziuba

                                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       

                                                         analizy i badania      

                     40-057 Katowice, ul. PCK 19, tel. 32 2000669, fax: 32 2517563

 

Zapraszamy na stronę internetową:  www.regionalneobserwatoriumkultury.pl

 

 

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download