Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsza pomoc w sektorze kultury

Pogotowie to bezpłatna pomoc dla wszystkich aktywnych w sektorze kultury. Oferuje wsparcie dla twórców indywidualnych, organizacji pozarządowych, instytucji oraz środowiska akademickiego. Wnikliwie bada analizuje potrzeby i problemy, aby znaleźć skuteczne rozwiązania. Pogotowie prowadzi Obserwatorium, dział Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach.

Pogotowie kulturalne oferuje również pomoc dla uczestników projektu mikroKatowice, realizowanego przez Stowarzyszenie Górnośląski Klaster Kreatywny, którego partnerem jest Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. 

Pogotowie ma receptę w postaci kompleksowej i na bieżąco aktualizowanej bazy grantów, stypendiów i konkursów. Dają one szanse na zrealizowanie projektów kulturalnych.

Indywidualne wsparcie realizowane jest poprzez konsultacje projektowe. Specjaliści Pogotowia pomogą w poprawnym aplikowaniu do wybranych grantów. Ich cenne porady z pewnością będą lekarstwem na błędy w zawiłych formularzach i dokumentach aplikacyjnych.

Pogotowie umożliwia zasięgnięcie konsultacji prawnych u doświadczonych prawników Kancelarii Prawnych ARTPROWOKANDA, specjalizujących się w zagadnieniach sektora kultury oraz praw autorskich.

Strona internetowa pogotowia

Dyżur Pogotowia Kulturalnego prowadzi:

Obserwatorium Regionalnego Instytut Kultury w Katowicach

ul. Teatralna 4, 40-003 Katowice

Wybierz dowolną formę kontaktu:

tel: 32 2017 770

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                 

 

Pogotowie Kulturalne – bez izolatek i terapii szokowej!

Skuteczna kuracja dla sektora kultury.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download