Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).

Czytaj więcej...

Warsztaty pisania aplikacji sponsoringowej

Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza do udziału w "Warsztatach pisania aplikacji sponsoringowej", które odbędą się 10 maja 2017 roku, w godzinach 9:00 - 14:00 w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach (ul. Kopernika 14). Szkolenie skierowane jest do osób pracujących w sektorze kultury (instytucje kultury, organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego) oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką.

Czytaj więcej...

Szkolenie „Zarządzanie czasem – jak zwiększając efektywność planowania osiągać cele zawodowe i prywatne”

Zapraszamy na szkolenie dotyczące zarządzania czasem, które pozwoli uczestnikom zwiększyć swoją efektywność i poprzez planowanie skutecznie osiągać swoje zawodowe i prywatne cele. Szkolenie odbędzie się 16 maja 2017 r. w godzinach 10.00-15.00, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Komunikacja w sytuacji kryzysowej"

23 maja 2017 zapraszamy na szkolenie „Komunikacja w sytuacji kryzysowej”, w czasie którego uczestnicy poznają sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach w miejscu pracy. Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych, które odbędzie się 30 maja 2017 roku (wtorek) w godzinach 9:00 – 14:00, w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników sektora kultury oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Czytaj więcej...
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download

Wybrane z naszego kanału Youtube: ROKKatowice

Loading Player...
Oglądasz:
Loading...
Playlist: