Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka"

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka". Uczestnicy szkolenia poznają prawno-formalne aspekty organizacji imprez. Szkolenie odbędzie się 30 marca (pierwsza część szkolenia) i 4 kwietnia 2017 (druga część szkolenia) w Centrum Organizacji Pozarządowych (Katowice, ul. Kopernika 14).

Czytaj więcej...

Szkolenie "Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych, które odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku (środa) w godzinach 9:00 – 14:00, w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników sektora kultury oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. Uwaga! Kolejna edycja szkolenia planowana jest na 30 maja.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Prawo Zamówień Publicznych w 2017 roku"

Zapraszamy na szkolenie dla Głównych Księgowych „Prawo Zamówień Publicznych w 2017 roku”. Zajęcia odbędą się 10 kwietnia 2017 w Centrum Organizacji Pozarządowych (Katowice, ul. Kopernika 14).

Czytaj więcej...

Szkolenie dla Głównych Księgowych „Kontrola zarządcza w jednostce budżetowej w 2017 roku”

Zapraszamy na szkolenie dla Głównych Księgowych placówek kultury, które dotyczyć będzie kontroli zarządczej i jej organizacji. Szkolenie odbędzie się 21 kwietnia (piątek) w godzinach od 10.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach (ul. Kopernika 14).

Czytaj więcej...

Szkolenie „Zarządzanie czasem – jak zwiększając efektywność planowania osiągać cele zawodowe i prywatne”

Zapraszamy na szkolenie dotyczące zarządzania czasem, które pozwoli uczestnikom zwiększyć swoją efektywność i poprzez planowanie skutecznie osiągać swoje zawodowe i prywatne cele. Szkolenie odbędzie się 16 maja 2017 r. w godzinach 10.00-15.00, w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach.

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne III stopnia

Zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych III stopnia dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne oraz instruktorów teatralnych. Cykl szkoleniowy obejmie m.in. tematykę teatru dramatycznego, lalkowego, muzycznego, a także zajęcia scenograficzne. Inauguracja warsztatów odbędzie się 18 marca 2017.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Komunikacja w sytuacji kryzysowej"

23 maja 2017 zapraszamy na szkolenie „Komunikacja w sytuacji kryzysowej”, w czasie którego uczestnicy poznają sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach w miejscu pracy. Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).

Czytaj więcej...
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download

Wybrane z naszego kanału Youtube: ROKKatowice

Loading Player...
Oglądasz:
Loading...
Playlist: