Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty teatralne II stopnia - edycja jesienna 2017

Serdecznie zapraszamy na warsztaty teatralne II stopnia dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne, instruktorów teatralnych oraz wszystkich zainteresowanych. Rozpoczęcie cyklu warsztatowego już 14 października 2017 r. o godzinie 9.00.

Warsztaty teatralne I stopnia dla początkujących instruktorów teatralnych

Zapraszamy na warsztaty teatralne I stopnia dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne i początkujących instruktorów teatralnych. Rozpoczęcie cyklu warsztatowego już 21 października 2017 o godz. 9.00.

Szkolenie „Podatek VAT w instytucjach kultury w 2017 roku"

Zapraszamy na szkolenie dla księgowych „Podatek VAT w instytucjach kultury w 2017 roku”. Uczestnicy będą mieli szansę poznać lepiej zagadnienia związane z praktyką stosowania ustawy o VAT przez instytucje kultury. Szkolenie odbędzie się 10 października 2017 w godzinach od 10.00 do 15.00 w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Kopernika 14, Katowice). Uwaga! Z powodu braku miejsc nie przyjmujemy już zgłoszeń na szkolenie.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download