Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla głównych księgowych: podatek VAT w kulturze - zmiany w 2019 roku / podatek dochodowy od osób prawnych

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury, pracowników administracji do udziału w szkoleniu „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2019 roku oraz podatek dochodowy od osób prawnych w instytucjach kultury”. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z aktualnymi przepisami oraz interpretacjami aparatu skarbowego dotyczącymi podatku VAT i dochodowego od osób prawnych. Zapraszamy 15 lutego 2019 roku (piątek, 10.00-15.00) do siedziby Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy Teatralnej 4.

PROGRAM – POBIERZ

Szkolenie - zarządzanie projektem kulturalnym

SZKOLENIE - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM KULTURALNYM / 27-28.02.2019 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak sprawnie i skutecznie realizować projekty kulturalne od fazy pomysłu, przez realizację, aż do zamknięcia? Jak wykorzystać do tego nowoczesne metodologie? Celem szkolenia jest wskazanie, jak można stosować znane z biznesu podejście projektowe w sektorze kultury. 

Szkolenie - promocja i PR w projektach kulturalnych

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH 
13-14.03.2019 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak skutecznie promować wydarzenia kulturalne? Jak oryginalnie prowadzić kampanie promocyjne i budować relacje z mediami? Jak powinna przebiegać komunikacja działań instytucji i/lub organizacji? Właśnie tego dowiesz się podczas szkolenia!

 

Wyjazdowe warsztaty teatralne

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza do organizacji w wybranym miejscu województwa śląskiego warsztatów teatralnych. 

Warsztaty skierowane są do teatrów dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Tematy zajęć są zróżnicowane, a formy dostosowane do uczestników.  

Wyjazdowe warsztaty recytatorskie

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach może zorganizować w wybranym miejscu województwa śląskiego Warsztaty recytatorskie. 

Warsztaty skierowane są do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, bibliotek, parafii i instytucji kultury. Ich celem jest przygotowanie uczestników do konkursów recytatorskich. 

 

Warsztaty teatralne I stopnia - edycja wiosenna 2019

Nauczycieli prowadzących teatry szkolne, początkujących instruktorów teatralnych oraz wszystkich zainteresowanych, którzy chcą podnosić swoje kompetencje zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warsztatów Teatralnych I stopnia, prowadzonych przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach.

Cykl, który kompleksowo przygotowuje do pracy z zakresu edukacji teatralnej, składa się z 8 bloków warsztatowych (4 spotkania po 6 godzin – 24 godziny warsztatów). 

Fotografia: kaykaybarrie [CC BY 2.0]
Fotografia: kaykaybarrie [CC BY 2.0]
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download