Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty z Sensoplastyki®: Malowanie na bitej śmietanie i pieczątkowe szaleństwa

Zapraszamy na warsztaty z Sensoplastyki®, na których dzieci oraz ich opiekunowie swobodnie i beztrosko będą się brudzić. Zajęcia odbędą się 11 marca 2017 o godz. 10.00.

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne I stopnia

Zapraszamy na warsztaty teatralne I stopnia dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne i początkujących instruktorów teatralnych. Rozpoczęcie cyklu warsztatowego już 11 marca 2017 r. o godzinie 9.00.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Prawo Zamówień Publicznych w 2017 roku"

Zapraszamy na szkolenie dla Głównych Księgowych „Prawo Zamówień Publicznych w 2017 roku”. Zajęcia odbędą się 13 marca 2017 w Centrum Organizacji Pozarządowych (Katowice, ul. Kopernika 14).

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne III stopnia

Zapraszamy do udziału w warsztatach teatralnych III stopnia dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne oraz instruktorów teatralnych. Cykl szkoleniowy obejmie m.in. tematykę teatru dramatycznego, lalkowego, muzycznego, a także zajęcia scenograficzne. Inauguracja warsztatów odbędzie się 18 marca 2017.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Projektowanie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych, które odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku (środa) w godzinach 9:00 – 14:00, w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników sektora kultury oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Czytaj więcej...

Prosty kurs copywritingu dla instytucji kultury

Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza na „Prosty kurs copywritingu dla instytucji kultury”, który odbędzie się 21 marca 2017 roku (wtorek) w godzinach 9:00 – 16:00 w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników sektora kultury oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).

Czytaj więcej...

Szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka"

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie "Organizacja imprez masowych - prawo i praktyka". Uczestnicy szkolenia poznają prawno-formalne aspekty organizacji imprez. Szkolenie odbędzie się 30 marca (pierwsza część szkolenia) i 4 kwietnia 2017 (druga część szkolenia) w Centrum Organizacji Pozarządowych (Katowice, ul. Kopernika 14).

Czytaj więcej...
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download

Wybrane z naszego kanału Youtube: ROKKatowice

Loading Player...
Oglądasz:
Loading...
Playlist: