Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla dyrektorów: "Prawo pracy i strategie w samorządowych instytucjach kultury"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Prawo pracy i strategie w samorządowych instytucjach kultury", adresowanym do kadry zarządzającej instytucji kultury. Program szkolenia został przygotowany w oparciu o analizę aktualnych potrzeb dyrektorów i kierowników instytucji kultury, którzy pragną skutecznie zarządzać zespołem i wdrażać myślenie strategiczne w planowaniu działalności jednostek. Szkolenie odbędzie się w dniach 19 i 20 października 2017 w Hotelu Wilga w Ustroniu.Czytaj więcej...

Szkolenie "Środki trwałe i zmiany w przepisach dot. instytucji kultury w 2017 r."

Zapraszamy na szkolenie „Środki trwałe i zmiany w przepisach dot. instytucji kultury w 2017 roku”, które odbędzie się 27 września 2017 roku. Szkolenie pozwoli uczestnikom zapoznać się z przepisami związanymi ze środkami trwałymi, w tym m.in. regulacjami dotyczącymi wyceny, amortyzacji i ewidencji. Szkolenie odbędzie się w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14.

Czytaj więcej...

Szkolenie „Podatek VAT w instytucjach kultury w 2017 roku"

Zapraszamy na szkolenie dla księgowych „Podatek VAT w instytucjach kultury w 2017 roku”. Uczestnicy będą mieli szansę poznać lepiej zagadnienia związane z praktyką stosowania ustawy o VAT przez instytucje kultury. Szkolenie odbędzie się 10 października 2017 w godzinach od 10.00 do 15.00 w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Kopernika 14, Katowice).

Czytaj więcej...
RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download