Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - Finansowanie projektów kulturalnych

SZKOLENIE - Finansowanie projektów kulturalnych 

15-16.11.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak tworzyć projekty kulturalne? A przede wszystkim jak znaleźć finanse na ich realizację? Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane sposoby logicznej konstrukcji wniosków grantowych dla ich późniejszej efektywnej realizacji. Wskazane zostaną ponadto finansowania projektów kulturalnych dla podmiotów kultury i osób indywidualnych. Podczas szkolenia podjęte zostaną także zagadnienia związane ze współczesnymi trendami w prowadzeniu działalności kulturalnej. 

Szkolenie dla głównych księgowych: środki trwałe i WNiP

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury do udziału w szkoleniu na temat środków trwałych i WNiP po podniesieniu wartości początkowej do 10 tysięcy złotych. 

Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4, Katowice).

Uczestnicy uzyskają informacje dotyczące ustalania progów wartościowych asortymentowych w zakresie ewidencji środków trwałych i dowiedzą się o możliwościach stosowania uproszczeń w zakresie ewidencji, amortyzacji oraz kontrolli wyposażenia objętego ewidencją pozabilansową w oparciu o kryterium istotności. 

PROGRAM – pobierz

Warsztaty teatralne I stopnia - edycja jesienna 2018

Nauczycieli prowadzących teatry szkolne, początkujących instruktorów teatralnych oraz wszystkich zainteresowanych, którzy chcą podnosić swoje kompetencje zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warsztatów Teatralnych I stopnia, prowadzonych przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach.

Cykl, który kompleksowo przygotowuje do pracy z zakresu edukacji teatralnej, składa się z 8 bloków warsztatowych (4 spotkania po 6 godzin – 24 godziny warsztatów). 

Fotografia: kaykaybarrie [CC BY 2.0]
Fotografia: kaykaybarrie [CC BY 2.0]

Wyjazdowe warsztaty teatralne

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach zaprasza do organizacji w wybranym miejscu województwa śląskiego warsztatów teatralnych. 

Warsztaty skierowane są do teatrów dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Tematy zajęć są zróżnicowane, a formy dostosowane do uczestników.  

Warsztaty teatralne II stopnia - edycja jesienna 2018

Nauczycieli prowadzących teatry szkolne, początkujących instruktorów teatralnych oraz wszystkich zainteresowanych, którzy chcą podnosić swoje kompetencje zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warsztatów Teatralnych II stopnia, prowadzonych przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach.

 

Fotografia: kaykaybarrie [CC BY 2.0]

Wyjazdowe warsztaty recytatorskie

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach może zorganizować w wybranym miejscu województwa śląskiego Warsztaty recytatorskie. 

Warsztaty skierowane są do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, bibliotek, parafii i instytucji kultury. Ich celem jest przygotowanie uczestników do konkursów recytatorskich. 

 

Akademia Kadr Kultury - szkolenia w 2018 roku

Już w marcu rusza Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach. Zostań jej absolwentem! Zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowym cyklu szkoleniowym, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury.

Aby zdobyć certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury należy wziąć udział w co najmniej 5 z 15 oferowanych dwudniowych szkoleń -> PROGRAMRegionalny Instytut Kultury w Katowicach jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download