Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - angażowanie i budowanie publiczności w działalności kulturalnej

SZKOLENIE - Angażowanie i budowanie publiczności w działalności kulturalnej

7-8.06.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Zbudowanie publiczności wokół instytucji/organizacji to duże osiągnięcie. Jak to zrobić? Jak sprawić, by publiczność się nami nie znudziła, a wręcz przeciwnie - otwierała się na nowe propozycje? Podczas szkolenia zaprezentowane będą narzędzia, które pomogą uczestników projektów zmienić w przywiązaną społeczność. 

 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo? 
Wyższa i średnia kadra kierownicza instytucji i organizacji kultury, pracownicy zarządzający dużymi projektami i eventami kulturalnymi. 

Korzyści
Uczestnicy dowiedzą się jak kształtować relacje między instytucją a publicznością, jakie są kluczowe procesy i zadania w budowaniu publiczności. Poznają metody badań potrzeb publiczności, jak również dowiedzą się, jakie działania należy podjąć, by zwiększyć tzw. "stałą publiczność". 

Prowadzenie:
Joanna Tabaka - trenerka, specjalistka ds. promocji oraz budowania strategii rozwoju publiczności w sektorze kultury. Od 8 lat związana z warszawskimi instytucjami i projektami kulturalnymi: m.in. Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, TR Warszawa, Instytut Teatralny. Jest certyfikowanym koordynatorem wolontariatu kulturalnego. W 2016 roku zrealizowała autorski cykl spotkań nt. różnych aspektów budowania publiczności, dzięki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Przeprowadziła ponad 40 warsztatów i spotkań z zakresu promocji kultury i audience development. Prowadzi bloga Widok na Widownię

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download