Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - marketing internetowy w instytucjach kultury

SZKOLENIE - Marketing internetowy w instytucjach kultury 

13-14.09.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze działanie w kulturze bez użycia internetu. Marketing internetowy to ważny element komunikacji w każdej instytucji lub organizacji sektora kultury. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności w zakresie samodzielnego planowania i wdrażania strategii komunikacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego. Pozyskają wiedzę n temat social mediów, e-mail marketingu oraz budowania i wykorzystywania stron internetowych. 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo? 
Pracownicy instytucji/organizacji kultury odpowiedzialni za działania promocyjne oraz sprzedaż. 

Korzyści
Uczestnicy dowiedzą się jak samodzielnie planować i wdrażać strategię komunikacyjną w internecie, jak używać narzędzi internetowych, w tym kanałów social mediowych; pozyskają praktyczną wiedzę na temat e-mail marketingu i budowania dobrych stron internetowych z ciekawym contentem. 

Prowadzenie:
Kuba Nagórski - co-founder i CMO w grupie Spindigital.pro. Specjalista marketingu zintegrowanego i social media. Jako współwłaściciel agencji kreatywnej tworzył kampanie marketingowe, personal brandingowe i employer brandingowe dla podmiotów o różnym zasięgu - od małych firm, przez samorządy, po międzynarodowe korporacje. Od 2015 r. ekspert w ogólnopolskim programie Prawdziwy PR. 

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download