Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - facylitacja i moderacja pracy zespołowej

SZKOLENIE - Facylitacja i moderacja pracy zespołowej

4-5.10.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Facylitacja to zbiór metod planistycznych i organizacyjnych wykorzystywanych w pracy z grupami. W procesie facylitacji ważne jest wychwytywanie trudności zespołu, impasu lub po prostu maksymalizowanie szans na osiągnięcie wytyczonego celu. Szkolenie pozwoli poznać metody pomocnicze w prowadzeniu zebrań i spotkań. Uczestnik zdobędzie umiejętności budowania zaangażowania uczestników zespołu. 

 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo? 
Menadżerowie i liderzy zespołów. Animatorzy, prowadzący grupy warsztatowe, a także animatorzy społeczni, zajmujący się aktywizacją i organizacją czasu grup z różnych środowisk. 

Korzyści
Uczestnicy doświadczą istoty prowadzenia facylitacji i moderacji pracy zespołu. Podczas warsztatów otrzymają i przetestują narzędzia dopasowane do zróżnicowanych etapów rozwoju i potrzeb zespołu; nauczą się prowadzić zespół w taki sposób, by maksymalnie wykorzystywał swoje zasoby. 

Prowadzenie:
Karolina Mikołajczak - dyrektor merytoryczny International Trainer and Facilitator Federation, trenerka Train the Trainer, superwizor. Ekspert w zakresie procesów grupowych i efektywności zespołowej oraz narzędzi pracy z grupami. Doświadczenie zdobywała między innymi we Francji, prowadząc międzynarodowe grupy społecznie zaangażowanej młodzieży przy Parlamencie Europejskim w Strasburgu. Od 2015 roku związana z Narodowym Centrum Kultury. 

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download