Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - efektywność osobista menadżera kultury

SZKOLENIE – efektywność osobista menadżera kultury

25-26.10.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA  

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Efektywny menadżer to osoba, która zarządza zespołem, by realizował zaplanowane cele, szczególnie w oparciu o misję i wizję instytucji/organizacji kultury. Jak robić to skutecznie? Jakie metody zarządzania zasobami ludzkimi warto włączyć w codzienną pracę? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas szkolenia.

Dla kogo? 

Średnia i wyższa kadra kierownicza instytucji i organizacji kultury.

Korzyści
Uczestnicy warsztatów poznają zasady skutecznego definiowania oraz delegowania zadań w oparciu o cele strategiczne instytucji/organizacji kultury. Przećwiczą zasady cyklu komunikacji – czyli zdobędą wiedzę jak prowadzić rozmowy planujące, monitorujące oraz podsumowujące, a także jak budować u swoich współpracowników postawę zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzane zadania.

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 

 

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download