Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - Finansowanie projektów kulturalnych

SZKOLENIE - Finansowanie projektów kulturalnych 

15-16.11.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak tworzyć projekty kulturalne? A przede wszystkim jak znaleźć finanse na ich realizację? Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane sposoby logicznej konstrukcji wniosków grantowych dla ich późniejszej efektywnej realizacji. Wskazane zostaną ponadto finansowania projektów kulturalnych dla podmiotów kultury i osób indywidualnych. Podczas szkolenia podjęte zostaną także zagadnienia związane ze współczesnymi trendami w prowadzeniu działalności kulturalnej. 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo? 
Osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie środków zewnętrznych, w tym: animatorzy, edukatorzy, twórcy indywidualni, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych. 

Korzyści
Uczestnicy podniosą swoją wiedzę nt. mechanizmów rządzących pozyskiwaniem środków na działalność kulturalną ze źródeł zewnętrznych. Poznają możliwości dopasowania planowanych inicjatyw kulturalnych do oczekiwań konkretnych donatorów. Posiadają wiedzę w zakresie sprawnej koordynacji projektów i ich ewaluacji. 

Prowadzenie:
Aleksander Lysko - pracownik Regionalnego Instytutu Kultury, trener. Od początku swojej aktywności zawodowej związany z sektorem kultury. Były konsultant Narodowego Centrum Kultury w zakresie finansowania projektów kulturalnych. Posiada doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu dotacji ze źródeł krajowych oraz zagranicznych. Koordynator wielu projektów. Współpracuje z przedstawicielami środowisk kulturalnych jako doradca w pozyskiwaniu wsparcia finansowego. 

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download