Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZKOLENIE: Akcja bilans 2018 - zmiany w placówkach kultury w 2018 i 2019 roku

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury, pracowników administracji do udziału w szkoleniu AKCJA BILANS 2018. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się o zmianach w placówkach kultury w 2018 i 2019 roku. Zapraszamy 10 stycznia 2019 roku (czwartek, 10.00-15.00) do siedziby Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy Teatralnej 4.

PROGRAM - pobierz

Uczestnicy zapoznają się z możliwościami zmiany polityki rachunkowości i zasad inwentaryzacji majątku trwałego po zmianie ustawy o PDOP; zapoznają się ze zmianami przepisów w 2018 roku w zakresie PKWiU oraz wpływie tych zmian na opodatkowanie VAT; dowiedzą się, jakie zmiany zostaną wprowadzone w ustawie o rachunkowości oraz ordynacji podatkowej, ustawie o finansach publicznych; dowiedzą się jak przygotować sprawozdanie finansowe za rok poprzedni.

Oprócz wykładu, każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne w wersji drukowanej i elektronicznej. Podczas szkolenia będzie możliwość zadania indywidualnych pytań.

ZGŁOSZENIE: KARTA ZGŁOSZENIA – pobierz

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 4.01.2018

KOSZT – 290 zł netto.

Prowadząca: Urszula Pietrzak – biegły rewident nr 7135, praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie wykładów dla instytucji kultury, prezes Biura Audytorskiego „FK-BAD” sp. z o.o. w Krakowie specjalizującego się w badaniu sprawozdań finansowych, udzielaniu doradztwa oraz innych usług dla jednostek sektora finansów publicznych, w tym w szczególności instytucji kultury, autorka publikacji „Plan kont z komentarzem dla instytucji kultury” z 2017 roku,  „Budżet zadaniowy i wydatki strukturalne w instytucjach kultury” z 2012 r. wydane przez ODDK w Gdańsku.

Koordynator szkolenia:

Jarek Bednarczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
telefon: 32/ 201 77 78.

 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download