Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla głównych księgowych: podatek VAT w kulturze - zmiany w 2019 roku / podatek dochodowy od osób prawnych

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury, pracowników administracji do udziału w szkoleniu „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2019 roku oraz podatek dochodowy od osób prawnych w instytucjach kultury”. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z aktualnymi przepisami oraz interpretacjami aparatu skarbowego dotyczącymi podatku VAT i dochodowego od osób prawnych. Zapraszamy 15 lutego 2019 roku (piątek, 10.00-15.00) do siedziby Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy Teatralnej 4.

PROGRAM – POBIERZ

Korzyści dla uczestników szkolenia:

-    uzyskanie informacji związanych z najważniejszymi zmianami wprowadzonymi w podatku VAT w 2018 roku i na 2019 rok dotyczących instytucji kultury,

-    uzyskanie praktycznej wiedzy nt. zasad ustalania i rozliczania nowej proporcji,

-    zapobiegania powstawaniu nieprawidłowości związanych ze stosowaniem ustawy o VAT
oraz zmniejszaniem ryzyka przez instytucje kultury,

-    przygotowanie do rozliczenia rocznego z podatku dochodowego od osób prawnych oraz wypełnienia deklaracji CIT-8 i CIT 8/O.

Oprócz wykładu, każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne w wersji drukowanej i elektronicznej. Podczas szkolenia będzie możliwość zadania indywidualnych pytań.

ZGŁOSZENIE: KARTA ZGŁOSZENIA – POBIERZ  

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 11.02.2019 r.

KOSZT – 330 zł netto.

Prowadząca: Urszula Pietrzak – biegły rewident nr 7135, praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie wykładów dla instytucji kultury, prezes Biura Audytorskiego „FK-BAD” sp. z o.o. w Krakowie specjalizującego się w badaniu sprawozdań finansowych, udzielaniu doradztwa oraz innych usług dla jednostek sektora finansów publicznych, w tym w szczególności instytucji kultury, autorka publikacji „Plan kont z komentarzem dla instytucji kultury” z 2017 roku,  „Budżet zadaniowy i wydatki strukturalne w instytucjach kultury” z 2012 r. wydane przez ODDK w Gdańsku.

Koordynator szkolenia:

Jarek Bednarczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
telefon: 32/ 201 77 78.

 

 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download