Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - promocja i PR w projektach kulturalnych

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH 
13-14.03.2019 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak skutecznie promować wydarzenia kulturalne? Jak oryginalnie prowadzić kampanie promocyjne i budować relacje z mediami? Jak powinna przebiegać komunikacja działań instytucji i/lub organizacji? Właśnie tego dowiesz się podczas szkolenia!

 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 8.03.2019 roku. 

Dla kogo? 
Pracownicy instytucji kultury, organizacji pozarządowych, którzy zajmują się promocją w kulturze.

Korzyści
Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat marketingu i public relation. Poznają również jej zastosowanie. Dowiedzą się jak zdobyć patronów medialnych dla projektów kulturalnych, a także nabędą rozszerzone umiejętności w dziedzinie komunikacji, co przyda się zarówno w kontaktach wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz - z różnymi interesariuszami, szczególnie mediami.

Prowadzenie:
Mirosław Rusecki - praktyk marketingu i public relation. Był współodpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie działań promujących starania miasta Katowice o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 (z badań PRESS-SERVICE Monitoring Mediów najlepsza kampania medialna pośród miast ubiegających się o ten tytuł). Obecnie rzecznik prasowy ASP w Katowicach i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu. Wspiera działania INDUSTRIADY (Szlak Zabytków Techniki). Prowadzi wykłady i ćwiczenia dla studentów Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - WSZOP.

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury już wkrótce. 

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury i weź udział w jednym bezpłatnym szkoleniu! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach (piąte darmowe), zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download