Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - zarządzanie projektem kulturalnym

SZKOLENIE - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM KULTURALNYM / 27-28.02.2019 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak sprawnie i skutecznie realizować projekty kulturalne od fazy pomysłu, przez realizację, aż do zamknięcia? Jak wykorzystać do tego nowoczesne metodologie? Celem szkolenia jest wskazanie, jak można stosować znane z biznesu podejście projektowe w sektorze kultury. 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 22.02.2019 roku. 

Dla kogo? 
Kierownicy i pracownicy instytucji różnych działów, członkowie zespołów projektowych, animatorzy i menedżerowie kultury. 

Korzyści
Uczestnicy poznają zasady przygotowania projektów, będą mogli rozwinąć swoje umiejętności w zakresie samodzielnego zarządzania projektem kulturalnym. 

Prowadzenie:
Tomasz Szabelski - Zastępca Dyrektora Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, absolwent Akademii Ekonomicznej 
w Katowicach, Podyplomowego Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Śląski oraz studiów MBA (Master of Business Administration) na University of Illinois, gdzie obronił pracę z zakresu Corporate Social Responsibility (społecznej odpowiedzialności biznesu). Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie w Barcelonie na kierunku International Culture Cooperation and Management, gdzie napisał pracę o profesji menedżera kultury w kontekście polskim i europejskim. Od kilkunastu lat zajmuje się działalnością w sferze kultury, w szczególności w zakresie menedżmentu i animacji kultury, zarządzania projektami kulturalnymi i edukacji kulturalnej, a od kilku lat także działalnością w obszarze programów europejskich. Jest dyrektorem Festiwalu Filmów Kultowych, był pomysłodawcą i dyrektorem I Kongresu Menedżerów Kultury, koordynatorem wielu projektów badawczych, społecznych i kulturalnych, doświadczonym szkoleniowcem (ponad 350 dni szkoleniowych). Tomasz Szabelski jest absolwentem programu trenerskiego firmy szkoleniowej „Nowe Motywacje” z Krakowa, programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności EURO NGO, absolwentem Institute of Leadership and Management, absolwentem Akademii Outplacementu. Ukończył także kursy „Managaing The Arts. Cultural Organizations in Transitions” (Goethe Institute i Leuphana Univewrsity of Luneberg) oraz “Developing Business Models – Cultural Academy Skills” (British Council, Goldmith University of London, Audiency Agency i Narodowe Centrum Kultury). Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa, wiceprezes Stowarzyszenia Menedżerów Kultury, członek Rady Fundacji Filmowej Kazimierza Kutza oraz Rady Programowej Fundacji “Kreatywator”. Był członkiem Rady Programowej ds. starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 w Katowicach. Współpracownik Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu organizacji eventów w biznesie.

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury już wkrótce. 

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury i weź udział w jednym bezpłatnym szkoleniu! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach (piąte darmowe), zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download