Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - organizacja imprezy masowej - prawo i praktyka

SZKOLENIE - organizacja imprezy masowej - prawo i praktyka / 2-3.04.2019 / godz. 9.00-15.00

PEŁNY PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak przygotować i przeprowadzić imprezę masową zgodnie z obowiązującą ustawą? Uczestnicy szkolenia zapoznają się z prawnymi i formalnymi aspektami organizacji imprez.

 

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 29.03.2019 roku. 

Dla kogo? 
Pracownicy instytucji i organizacji kultury, animatorzy i menedżerowie kultury, organizatorzy wydarzeń. 

Korzyści

Uczestnicy poznają m.in. zasady i tryb wydawania zezwoleń na przeprowadzanie imprez masowych, obowiązki formalne organizatorów imprez masowych, aktualnie obowiązującą ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych wraz z rozporządzeniami okołoustawowymi, zasady postępowania konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa imprez masowych. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z konkretnymi przykładami organizacji zarówno imprez plenerowych, jak i wydarzeń realizowanych w obiektach zamkniętych (hale, sale koncertowe). 

Prowadzenie:

Adam Meroń – kierownik Działu Centrum Edukacji i Animacji RIK w Katowicach. W latach 1992-2005 – pracownik Działu Organizacji Imprez katowickiego Spodka. Organizator, realizator i koordynator kilkuset imprez o charakterze artystycznym, sportowym i wystawienniczotargowym. Koordynator z ramienia PWS Spodek takich wydarzeń jak: Finał Ligi Światowej w piłce siatkowej mężczyzn – 2001, MŚ w hokeju na lodzie gr. B – 1997 i 2000, 12 edycji Rawa Blues Festiwal, 9 edycji Festiwalu Odjazdy, koncerty takich artystów jak: Sting, J. M. Jarre, Joe Cocker, Gary Moore, Mark Knopfler, Genesis, Yes, Deep Purple, Simply Red, ZZ Top i wielu innych. Od momentu wejścia w życie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych zajmuje się ww. zagadnieniami, współpracując z instytucjami działającymi w tym zakresie. Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. 

Roman Śliwiński – od 1995 r. zawodowo zajmuje się ochroną imprez halowych i plenerowych. Wcześniej Dyrektor ds. Organizacji i Zarządzania w firmie Security Dragon Sp. Z o. o., obecnie Pełnomocnik ds. Ochrony i Zarządzania, wykładowca, organizator szkoleńi praktyk zawodowych w S. S. Feniks. Posiada wszystkie uprawnienia związane z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych. W swojej bogatej karierze (kilkaset imprez) zajmował się zabezpieczeniem tak dużych wydarzeń jak: Juwenalia Śląskie, Rybnickie, Sosnowieckie, Gliwickie, Bielskie, Tour de Pologne – Sosnowiec – 2011-2012, Memeoriał Agaty Mróz-Olszewskiej, Dni Województwa Śląskiego, Urodziny Miasta Katowice, koncerty zespołu The PRODIGY, Kult w katowickim Spodku, imprezy sportowe i artystyczne. Od kilku lat współpracuje z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach, prowadząc szkolenia z zakresu organizacji imprez masowych.  

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury już wkrótce. 

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury i weź udział w jednym bezpłatnym szkoleniu! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach (piąte darmowe), zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download