Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie "Akcja bilans 2017"

Zapraszamy na szkolenie "Akcja bilans 2017", którego uczestnicy będą mieli okazję poznać zmiany w przepisach w 2017 roku i na rok 2018 dotyczące instytucji kultury oraz te dotyczące wydatków strukturalnych za rok 2017. Szkolenie odbędzie się 11 stycznia 2018 r. (czwartek) w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, przy ul. Teatralnej 4.

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).

Szkolenie - marketing internetowy w instytucjach kultury

SZKOLENIE - Marketing internetowy w instytucjach kultury 

13-14.09.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze działanie w kulturze bez użycia internetu. Marketing internetowy to ważny element komunikacji w każdej instytucji lub organizacji sektora kultury. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności w zakresie samodzielnego planowania i wdrażania strategii komunikacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego. Pozyskają wiedzę n temat social mediów, e-mail marketingu oraz budowania i wykorzystywania stron internetowych. 

Szkolenie "Podatek VAT - zmiany od 1 stycznia 2016 roku dot. instytucji kultury"

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie dla Głównych Księgowych „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2016 roku dotyczące instytucji kultury”. Szkolenie odbędzie się 9 lutego 2016 r. (wtorek), o godz.: 10:00-15:00, w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, ul. PCK 19.

 

UWAGA!

Brak wolnych miejsc!

Szkolenie - nowe przestrzenie w kulturze

SZKOLENIE – Nowe przestrzenie w kulturze

21-22.06.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM |

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Aktywność obywatelska, współpraca i komunikacja społeczna to niezbędne elementy nowoczesnej instytucji kultury. Szkolenie wyposaży uczestników w wiedzę, metody i narzędzia stymulujące do poszerzania dostępu do organizacji kultury. Nasi eksperci pokażą jak identyfikować lokalne potencjały, rozpoznawać przeszkody i bariery dla rozwoju współpracy na rzecz rozwoju społecznego, a także popularyzować nowoczesne metody edukacji kulturowej.  

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH
10-11.05.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM 

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA

Jak skutecznie promować wydarzenia kulturalne? Jak kontaktować się z mediami? Jak powinna przebiegać komunikacja działań instytucji i/lub organizacji? Właśnie tego dowiesz się podczas szkolenia!

 

Szkolenie "Akcja bilans 2015 w instytucji kultury"

 

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie dla Głównych Księgowych „Akcja bilans 2015 w instytucjach kultury”. Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2016 r. (czwartek), o godz.: 10:00-15:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, ul. PCK 19. 

Warsztaty teatralne

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na WARSZTATY TEATRALNE DLA NAUCZYCIELI PROWADZĄCYCH TEATRY SZKOLNE, POCZĄTKUJĄCYCH INSTRUKTORÓW TEATRALNYCH oraz wszystkich zainteresowanych! Warsztaty rozpoczną się 19 marca 2016 r. (sobota) w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach. 

Szkolenie - angażowanie i budowanie publiczności w działalności kulturalnej

SZKOLENIE - Angażowanie i budowanie publiczności w działalności kulturalnej

7-8.06.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Zbudowanie publiczności wokół instytucji/organizacji to duże osiągnięcie. Jak to zrobić? Jak sprawić, by publiczność się nami nie znudziła, a wręcz przeciwnie - otwierała się na nowe propozycje? Podczas szkolenia zaprezentowane będą narzędzia, które pomogą uczestników projektów zmienić w przywiązaną społeczność. 

 

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download