Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne szkolenie pn. „Budowanie publiczności (Audience development)”

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach we współpracy z Narodowym Centrum Kultury w Warszawie pragnie zaprosić kadry kultury na bezpłatne szkolenie pn. „Budowanie publiczności (Audience development)”, które odbędzie się w dniach 6-7 października w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach przy ul. PCK 19

Szkolenie "Akcja bilans 2017"

Zapraszamy na szkolenie "Akcja bilans 2017", którego uczestnicy będą mieli okazję poznać zmiany w przepisach w 2017 roku i na rok 2018 dotyczące instytucji kultury oraz te dotyczące wydatków strukturalnych za rok 2017. Szkolenie odbędzie się 11 stycznia 2018 r. (czwartek) w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, przy ul. Teatralnej 4.

Szkolenie dla Głównych Księgowych

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie "Podatek VAT w instytucjach kultury w 2015 i 2016 roku".

Szkolenie odbędzie się 21 października 2015 (środa), o godzinie 10:00.

Uwaga! Brak wolnych miejsc!

Warsztaty teatralne dla nauczycieli i instruktorów

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza do udziału w "Warsztatach teatralnych dla nauczycieli prowadzących teatry szkolne, początkujących instruktorów teatralnych oraz wszystkich zainteresowanych!"

Cykl składa się z 8 bloków warsztatowych, obejmujących następujące zagadnienia (razem 28 godzin warsztatów – 4 spotkania w soboty). Zajęcia będą się odbywały na scenie w sali widowiskowej oraz w sali baletowej. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów wystawiony przez Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach - Instytucję Szkoleniową wpisaną do Rejestru IS pod numerem 2.24/00275/2012.

Warsztaty teatralne

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na WARSZTATY TEATRALNE DLA NAUCZYCIELI PROWADZĄCYCH TEATRY SZKOLNE, POCZĄTKUJĄCYCH INSTRUKTORÓW TEATRALNYCH oraz wszystkich zainteresowanych! Warsztaty rozpoczną się 19 marca 2016 r. (sobota) w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" w Katowicach. 

Szkolenie "Akcja bilans 2015 w instytucji kultury"

 

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie dla Głównych Księgowych „Akcja bilans 2015 w instytucjach kultury”. Szkolenie odbędzie się 14 stycznia 2016 r. (czwartek), o godz.: 10:00-15:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, ul. PCK 19. 

Warsztaty "Zostań mistrzem komunikacji, czyli jak Cię widzą tak Cię piszą"

Jakie znaczenie ma komunikacja werbalna i niewerbalna w zarządzaniu zespołem i współpracy z odbiorcami? Jak operować swoim głosem, by brzmieć przekonująco? Jak kreować swój wizerunek? Tajniki skutecznej komunikacji poznasz na szkoleniu organizowanym przez Regionalny Instytut Kultury. Szkolenie odbędzie się 28.09.2016r. (środa) o godz. 10:00.
UWAGA! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Na zgłoszenia czekamy do 23.09.2016 włącznie.

Szkolenie "Podatek VAT - zmiany od 1 stycznia 2016 roku dot. instytucji kultury"

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie dla Głównych Księgowych „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2016 roku dotyczące instytucji kultury”. Szkolenie odbędzie się 9 lutego 2016 r. (wtorek), o godz.: 10:00-15:00, w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, ul. PCK 19.

 

UWAGA!

Brak wolnych miejsc!

Powtórzenie warsztatów "Zostań mistrzem komunikacji..."

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką powtórnie organizujemy warsztaty "Zostań mistrzem komunikacji, czyli jak Cię widzą tak Cię piszą". Kolejna edycja warsztatów odbędzie się 21.10.2016r. (piątek) o godz. 9:00. W czasie zajęć poznasz tajniki skutecznej komunikacji. Dowiesz się jakie znaczenie ma komunikacja werbalna i niewerbalna w zarządzaniu zespołem i współpracy z odbiorcami. Nauczysz się sprawnie operować swoim głosem i kreować swój wizerunek. 

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download