Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie "Akcja bilans 2017"

Zapraszamy na szkolenie "Akcja bilans 2017", którego uczestnicy będą mieli okazję poznać zmiany w przepisach w 2017 roku i na rok 2018 dotyczące instytucji kultury oraz te dotyczące wydatków strukturalnych za rok 2017. Szkolenie odbędzie się 11 stycznia 2018 r. (czwartek) w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, przy ul. Teatralnej 4.

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).

Szkolenie - marketing internetowy w instytucjach kultury

SZKOLENIE - Marketing internetowy w instytucjach kultury 

13-14.09.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze działanie w kulturze bez użycia internetu. Marketing internetowy to ważny element komunikacji w każdej instytucji lub organizacji sektora kultury. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności w zakresie samodzielnego planowania i wdrażania strategii komunikacyjnych z wykorzystaniem marketingu internetowego. Pozyskają wiedzę n temat social mediów, e-mail marketingu oraz budowania i wykorzystywania stron internetowych. 

Szkolenie - Finansowanie projektów kulturalnych

SZKOLENIE - Finansowanie projektów kulturalnych 

15-16.11.2018 / godz. 9.00-15.30

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak tworzyć projekty kulturalne? A przede wszystkim jak znaleźć finanse na ich realizację? Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane sposoby logicznej konstrukcji wniosków grantowych dla ich późniejszej efektywnej realizacji. Wskazane zostaną ponadto finansowania projektów kulturalnych dla podmiotów kultury i osób indywidualnych. Podczas szkolenia podjęte zostaną także zagadnienia związane ze współczesnymi trendami w prowadzeniu działalności kulturalnej. 

Szkolenie "Podatek VAT - zmiany od 1 stycznia 2016 roku dot. instytucji kultury"

 

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach zaprasza na szkolenie dla Głównych Księgowych „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2016 roku dotyczące instytucji kultury”. Szkolenie odbędzie się 9 lutego 2016 r. (wtorek), o godz.: 10:00-15:00, w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach, ul. PCK 19.

 

UWAGA!

Brak wolnych miejsc!

Szkolenie dla głównych księgowych: podatek VAT w kulturze - zmiany w 2019 roku / podatek dochodowy od osób prawnych

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury, pracowników administracji do udziału w szkoleniu „Podatek VAT – zmiany od 1 stycznia 2019 roku oraz podatek dochodowy od osób prawnych w instytucjach kultury”. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z aktualnymi przepisami oraz interpretacjami aparatu skarbowego dotyczącymi podatku VAT i dochodowego od osób prawnych. Zapraszamy 15 lutego 2019 roku (piątek, 10.00-15.00) do siedziby Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach przy Teatralnej 4.

PROGRAM – POBIERZ

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH

SZKOLENIE - PROMOCJA I PR W PROJEKTACH KULTURALNYCH
10-11.05.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM 

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA

Jak skutecznie promować wydarzenia kulturalne? Jak kontaktować się z mediami? Jak powinna przebiegać komunikacja działań instytucji i/lub organizacji? Właśnie tego dowiesz się podczas szkolenia!

 

Szkolenie - zarządzanie projektem kulturalnym

SZKOLENIE - ZARZĄDZANIE PROJEKTEM KULTURALNYM / 27-28.02.2019 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Jak sprawnie i skutecznie realizować projekty kulturalne od fazy pomysłu, przez realizację, aż do zamknięcia? Jak wykorzystać do tego nowoczesne metodologie? Celem szkolenia jest wskazanie, jak można stosować znane z biznesu podejście projektowe w sektorze kultury. 

Szkolenie dla głównych księgowych: umowy dot. praw autorskich i pokrewnych

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury do udziału w szkoleniu na temat umów dotyczących praw autorskich i pokrewnych.

Szkolenie odbędzie się 2 października 2018 r. (wtorek) w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4, Katowice).

Uczestnicy uzyskają niezbędne informacje dotyczące praw autorskich i pokrewnych oraz stosowania 50% KUP. Zaprezentowane zostaną różnice między umową zlecenia a dzieło. Oprócz wykładu, każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne w wersji drukowanej i elektronicznej. Podczas szkolenia będzie możliwość zadania indywidualnych pytań.

PROGRAM pobierz

RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download