Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie "Autoprezentacja i wystąpienia publiczne"

Zapraszamy na II stopniowe szkolenie Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, które odbędzie się 20 kwietnia (I stopień) i 28 kwietnia (II stopień) w godzinach od 9:00 do 15:00. Na uczestników czeka wiedza z zakresu komunikacji, percepcji i wizerunku. Nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, m.in. z użyciem kamery i mikrofonu. Można wziąć udział w szkoleniu I stopnia lub w II stopnia, a także w obu - do czego szczególnie zachęcamy (oferujemy 10% rabatu).


Autoprezentacja i wystąpienia publiczne. I stopień.
20.04.2017, g. 9:00-15:00

Jakie znaczenie ma komunikacja werbalna i niewerbalna w zarządzaniu zespołem i współpracy z odbiorcami? Jak operować swoim głosem, by brzmieć przekonująco? Jak kreować swój wizerunek? Tajniki skutecznej komunikacji poznasz na szkoleniu.

Czego się nauczysz? 
Na uczestników czeka przydatna, fachowa wiedza i praca warsztatowa z użyciem kamery oraz mikrofonu. Nie zabraknie odwołania do aspektów psychologicznych i znaczenia percepcji. Uczestnicy dowiedzą się, jak odbiera ich otoczenie, poznają tajniki i znaczenie: gestu, słowa i wyglądu. Otrzymają podpowiedzi, jak używać słów, by budować dobre wrażenie, nie tylko dzięki treści, ale i umiejętności posługiwania się głosem. 

Dla kogo?
Zapraszamy pracowników sektora kultury zajmujących się promocją, PR-em i komunikacją oraz osoby zarządzające placówkami i zespołami. Poza tym, szkolenie przyda się wszystkim, którzy chcą skutecznie komunikować się. 

Program warsztatów:
1. Typologia osobowości jako punkt wyjścia do budowania komunikacji na najwyższym poziomie.
2. Kreowanie własnego wizerunku - mowa ciała, wygląd i gest – percepcja nasza i innych.
3. Mistrzowie komunikatu - krótkie ale skuteczne treści oraz zasady panujące w mediach przełożone na biznes.
4. Siła głosu - w jaki sposób mówić, aby brzmieć przekonująco.
5. Jak radzić sobie ze stresem w komunikacji.
6. Praktyczne ćwiczenia nabytej wiedzy podczas symulowanych sytuacji – praca z mikrofonem i kamerą.

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne. II stopień. 
28.04.2017, g. 9:00-15:00

Podczas warsztatów uczestnicy intensywnie będą trenować sztukę wystąpień publicznych. Praktyka będzie przeplatała się z teorią. Zaplanowane są liczne ćwiczenia z kamerą i głosem, zarówno w grupie, jak indywidualnie, wsparte natychmiastowym komentarzem całego zespołu. Praca odbędzie się metodą 5Q, czyli pięciu kluczowych pytań. To bardzo efektywna metoda, podczas której cały zespół pracuje zgodnie z przyjętym schematem. 

Czego się nauczysz? Co wzmocnisz? Co poćwiczysz?
Jak komunikować się z różnymi typami osobowości, jak radzić sobie z nadprogramową lub minimalną mimiką i gestykulacją. Będziemy pracować ze stresem: poznasz jego genezę, nauczysz się panować nad nim w głosie, geście i postawie. Przećwiczymy rozmowy i odpowiedzi na pytania z "trudnym?" odbiorcą. Znajdziemy rozwiązania na komunikaty w kryzysie. Dostaniesz wizażowe wskazówki dotyczące ubioru, jego kolorystyki itp. 

Dla kogo?
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skutecznie komunikować się. Osoby, które reprezentują firmę na zewnątrz, nie tylko w mediach, ale również podczas konferencji, prelekcji. Dla tych, którzy zarządzają zespołami, pracują w działach firm, które odpowiadają za jej wizerunek. Te warsztaty są również dla osób, które myślą o wzmocnieniu własnego wizerunku. 

TRENERZY

Aleksandra Cieślik – certyfikowany coach i trener w ramach edukacji akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat. W swojej karierze zawodowej współpracowała z prasą i radiem z Grupy Agora, współtworzyła wizerunek Tychów. Specjalistka od zarządzania projektami, twórca kampanii informacyjnych i promocyjnych. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywała jako dyrektor marketingu i PR w Grupie PONAR. Organizatorka licznych konferencji i eventów marketingowych. Założycielka firmy 2 stopień marketing i PR. Szkoleniowiec i trener, współpracuje z samorządem oraz firmami z branży inżynierskiej, start’upami, klientem indywidualnym. Tajniki wystąpień publicznych wykorzystuje w praktyce prowadząc i moderując liczne konferencje, sympozja, debaty.

Magda Mleczko – dziennikarka, reporterka od 20 lat związana z mediami takimi jak RMF, Antyradio, Radio TOP i Puls. Obecnie redaktorka prowadząca autorski program kulturalny w Radio ZetChilli. Absolwentka renomowanej francuskiej szkoły wizażu i stylizacji. Współpracuje ze światem reklamy uczestnicząc jako wizażystka w sesjach zdjęciowych, a także ze światem filmu i teatru (charakteryzatorka m.in Anny Muchy w spektaklu “Letni dzień” Sławomira Mrożka). Wspiera wizerunkowo indywidualnego klienta. Prowadzi wydarzenia i eventy dla szerokiej publiczności oraz TV.


Koszt szkolenia:
I stopień: 259 zł netto +VAT (po zakończeniu szkolenia, na podstawie faktury VAT)
II stopień: 259 zł netto + VAT (po zakończeniu szkolenia, na podstawie faktury VAT)
I i II stopień: 10% RABATU: 466,20 zł netto + VAT (po zakończeniu szkolenia, na podstawie faktury VAT).

Warunkiem zgłoszenia jest uzupełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej (KARTA DO POBRANIA).

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest przesłanie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia FAKSEM na numer: 32 / 2517-563 w.112 lub MAILEM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download