Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie - nowe przestrzenie w kulturze

SZKOLENIE – Nowe przestrzenie w kulturze

21-22.06.2018 / godz. 9.00-17.00

PEŁEN PROGRAM |

ZAPISY -> KARTA ZGŁOSZENIA 

Aktywność obywatelska, współpraca i komunikacja społeczna to niezbędne elementy nowoczesnej instytucji kultury. Szkolenie wyposaży uczestników w wiedzę, metody i narzędzia stymulujące do poszerzania dostępu do organizacji kultury. Nasi eksperci pokażą jak identyfikować lokalne potencjały, rozpoznawać przeszkody i bariery dla rozwoju współpracy na rzecz rozwoju społecznego, a także popularyzować nowoczesne metody edukacji kulturowej.  

Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kogo? 
Animatorzy i edukatorzy kulturowi, twórcy, nauczyciele, freelancerzy, pracownicy działów merytorycznych.  

Korzyści
Uczestnicy pozyskają wiedzę z zakresu społecznego modelu funkcjonowania samorządowej instytucji kultury oraz roli lokalnych diagnoz i współczesnej funkcji edukacji kulturowej, metod diagnostycznych i mapowania zasobów kulturotwórczych, metod i narzędzi badawczych w praktyce lokalnej instytucji kultury, budowania sieci współpracy i koalicji na rzecz otwartej instytucji kultury.  

Prowadzenie:
Maciej Zygmunt – kierownik kreatywny Obserwatorium Kultury w Regionalnym Instytucie Kultury w Katowicach. Badacz społeczny i konsultant samorządowy polityk publicznych, organizator programów badawczo-rozwojowych i edukacyjnych. Autor diagnoz lokalnego potencjału kulturotwórczego w ogólnopolskim programie „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne”, koordynator programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018” w województwie śląskim. Ekspert w projektach Narodowego Centrum Kultury, Małopolskiego Instytutu Kultury w Katowicach czy Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.

KOSZT
Udział w jednym szkoleniu – 250 zł netto.

KONTAKT
Centrum Edukacji i Animacji 
tel. 32 201 77 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

Akademia Kadr Kultury 2018 Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach to kompleksowy cykl szkoleniowy, który przygotuje do pracy w kulturze i wyposaży w narzędzia, kompetencje i wiedzę niezbędną dla każdego działacza kultury. Zostań jej absolwentem i otrzymaj certyfikat!

Pełen program Akademii Kadr Kultury – pobierz.

Uzyskaj certyfikat ukończenia Akademii Kadr Kultury! Zapisz się do udziału w 5 szkoleniach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 32 201 77 78.


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download