Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla głównych księgowych: środki trwałe i WNiP

Centrum Edukacji i Animacji Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach zaprasza głównych księgowych instytucji i organizacji kultury do udziału w szkoleniu na temat środków trwałych i WNiP po podniesieniu wartości początkowej do 10 tysięcy złotych. 

Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach (ulica Teatralna 4, Katowice).

Uczestnicy uzyskają informacje dotyczące ustalania progów wartościowych asortymentowych w zakresie ewidencji środków trwałych i dowiedzą się o możliwościach stosowania uproszczeń w zakresie ewidencji, amortyzacji oraz kontrolli wyposażenia objętego ewidencją pozabilansową w oparciu o kryterium istotności. 

PROGRAM – pobierz

ZGŁOSZENIE: KARTA ZGŁOSZENIA – pobierz 
Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić, podpisać i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 14.11.2018 r.

KOSZT – 290 zł brutto.

Prowadząca: Urszula Pietrzak – biegły rewident nr 7135, praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem, w zakresie wykładów dla instytucji kultury, prezes Biura Audytorskiego „FK-BAD” sp. z o.o. w Krakowie specjalizującego się w badaniu sprawozdań finansowych, udzielaniu doradztwa oraz innych usług dla jednostek sektora finansów publicznych, w tym w szczególności instytucji kultury, autorka publikacji „Plan kont z komentarzem dla instytucji kultury” z 2017 roku,  „Budżet zadaniowy i wydatki strukturalne w instytucjach kultury” z 2012 r. wydane przez ODDK w Gdańsku.

Koordynator szkolenia:

Jarek Bednarczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
telefon: 32 / 201 77 78.

 

 


RIK Facebook

Rozmiar czcionki

A- A A+

Projekt Śląskie Digitarium Image Decription
loader

Wybrane z naszej galerii

Wernisaż wystaw...
Image Detail Image Download
Ogólnopolska di...
Image Detail Image Download
Szkolenie Budow...
Image Detail Image Download
Szkolenie emocj...
Image Detail Image Download